Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

Emlak ve Gayrimenkul Alım Satım ya da Kiralama özellikleriyle ilgilinen, gerek üye, gerek müşteri, gerekse de ön araştırma yapan ( Ziyaretçi )  ve www.datcagerenceemlak.com  internet adresindeki websitemize (“Sitemiz”) vermiş olduğu ya da yazılı ve görüntülü (belge) tüm bilgi girdilerinin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen “Gizlilik İlkeleri” benimsenmiştir.

Ziyaretçi’lerin, ürün/hizmet satın alma ve kiralama ve bilgi güncelleme amaçlı Belge’leri, diğer Ziyaretçi’lerce görüntülenemez.

Datça Gerence Emlak  Ziyaretçi’leri, Sitemiz üzerinde beğendikleri haber, yazı, emlak ya da arama sonuçlarını yakınlarına ya da arkadaşlarına gönderebilmektedir. Bu işlem yapılırken üyenin belirttiği alıcı e- posta adresi, Sitemizin promosyonel aktivitelerini duyurmak dışında başka amaç için kullanılmayacaktır.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Datça Gerence Emlak sorumlu değildir.

Datça Gerence Emlak Sitemiz’de Ziyaretçi’ler tarafından sağlanan her türlü Belge’nin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu Belge’yi giren Ziyaretçi’ye ait olup, Datça Gerence Emlak’ın bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda iletisim@datcagerenceemlak.com eposta adresinden veya Datça Gerence Emlak internet adresindeki iletişim sayfasından danışabilirsiniz.

Datça Gerence Emlak, “Gizlilik İlkeleri” hükümlerini dilediği zaman www.datcagerenceemlak.com internet adresind bulunan web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Değişiklik yapılan Gizlilik İlkeleri, yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.